Apartmány v Zlarin

Potřebujete ubytování v Zlarin ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Zlarin. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Zlarin má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

2. Oštrica 2 

Foto: Oštrica 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


3. Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-2) 

Foto: Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-2)
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-2) is set in Zlarin. This property offers access to free WiFi. The apartment features a TV, a well-equipped kitchen with a dishwasher and 1 bathroom with a bath.


4. Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-1) 

Foto: Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-1)
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment in Zlarin with balcony, W-LAN, washing machine (3813-1) is situated in Zlarin. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment has a TV, a well-equipped kitchen with an oven and 1 bathroom with a shower.


5. Apartment Zlarin 1 

Foto: Apartment Zlarin 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Zlarin 1 is set in Zlarin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment is equipped with a TV. Šibenik is 10 km from the apartment, while Vodice is 22 km away.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby40 - 56 EUR za noc

6. Apartment in Zlarin/Sibenik Riviera 8266 

Foto: Apartment in Zlarin/Sibenik Riviera 8266
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment in Zlarin/Sibenik Riviera 8266 is situated in Zlarin. Free WiFi is offered. The apartment has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with an oven and a toaster. Šibenik is 8 km from the apartment.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby59 - 65 EUR za noc

7. Apartment Gujina 

Foto: Apartment Gujina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Gujina is set in Zlarin. This property offers access to free WiFi. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher. A TV is provided. Šibenik is 9 km from the apartment.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: